S.KO COOL COMPLETE EXECUTIVE

İş Bitirici.

Tek Bir Kaynaktan Tam Çözüm.

Sıcaklık kontrollü yüklerin taşınması, taşımacılık sektörünün en zahmetli görevlerinden biridir. Yüksek hijyen standartlarına ve katı sıcaklık koşullarına uyarak malların hasar görmemesini sağlamak, malları zamanında teslim etmek kadar önemlidir.

EXECUTIVE paket ile S.KO COOL COMPLETE frigo yarı treyler, treyler kullanımını her yönüyle ele alan tek bir tedarikçi tarafından sunulan ilk tam kapsamlı teklif. Kusursuz bir şekilde koordine edilmiş olan ve her zaman bulunabilen kaliteli parçalar mutlak güven veriyor.

Treyler

Benzersiz bir yalıtım sistemine sahip olan ve olağanüstü enerji verimliliği sunan S.KO COOL COMPLETE frigo yarı treyler, sıcaklık kontrollü taşımacılığın tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Soğutma Ünitesi

MultiTemp uygulamaları için de elverişli olan Schmitz Cargobull taşıma soğutma ünitesi, S.KO frigo yarı treyler için kusursuz bir şekilde tasarlanan ve hassas sıcaklık yönetimine sahip olan üstün bir soğutma ünitesidir.

Telematik

TrailerConnect treyler telematik sistemi treylerin genel olarak gözden geçirilmesini sağlar ve treyleri ve treyler yükünü kesintisiz bir şekilde izleyerek güvenliği arttırır.