S.CS X-LIGHT

Daha Yüksek Performans ve Maliyet Etkinliği İçin Çok Yönlü Aracınız.

S.CS X-LIGHT sayesinde çekicileriniz gerekenden bir kilo bile fazla yüksüz treyler ağırlığı taşımaz: Bu da, özellikle kısa ve orta mesafeli taşımacılıkta gaza ve frene sık sık basmanın gerektiği durumlarda, çekici için yakıt maliyetlerini azaltır. Gerektiğinde 1.240 kg’ye kadar ilave taşıma kapasitesine sahip olursunuz

S.CS X-LIGHT, yüksek hacimli taşımacılık için daha düşük yakıt tüketimi ve ağır yükler için 1.240 kg ilave taşıma kapasitesi ile, taşımacılık görevlerinizin üstesinden gelir. Yük taşıma sertifikası EN 12642 (Kod XL) gereken yük bağlama işlerini azaltır. Kapsamlı ilave çözüm yelpazemiz ile taşıma faaliyetlerinizi daha da verimli hale getirebilirsiniz. Seçenekler arasında, Treyler Bilgi Sistemi (TIS) ve Yük Hafifletme Programının (LSP) yanı sıra, yükleme ve boşaltma sırasında otomatik yükseklik ayar fonksiyonu sunan ECAS II havalı süspansiyon ve Elektronik Rampa Yaklaşma Yardımı (TailGUARDlight™) yer alır. Brandanın merkezini yükselterek su birikmesini ve böylece buzlanmayı önleyen Tavan Güvenlik Hava Yastığı ve ayrıca elektronik immobilizer seçenekleri de mevcuttur.

Bir Bakışta Avantajlar

  • Ağırlık ve taşıma kapasitesi bakımından optimize edilmiş ve sertifikalı yapısal rijitliğe sahip araç
  • Yüksekliği ayarlanabilen tavana, 3.000 mm kargo alanı yüksekliğine ve maksimum 100 m³ kargo hacmine sahip MEGA versiyonu.
  • İsteğe bağlı olarak, içecek taşımacılığı için kapsamı genişletilmiş yük bağlama sertifikası
  • The familiar model diversity Schmitz Cargobull curtainsiders is also available for the X-LIGHT versions without any restrictions.

  • S.CS Mega X-Light