Yedek Parça Siparişi

Özellikle servis ortakları (treyler ve filo atölyeleri) için bir servis portalı (Atölye / Yedek Parça) oluşturduk. Bu portalın amacı, atölyelerin ilgili servis bilgilerine(parça arama, parça temini, treylere özel yedek parçaların belgelendirilmesi ve parçaların olup olmadığının kontrol edilmesi gibi) her zaman çevrimiçi erişebilmesini sağlamak.

Portal oldukça basit bir kullanıma ve açıklayıcı butonlara sahip. Schmitz Cargobull dışındaki markalar da dahil olmak üzere pek çok treyler parçasını internet mağazamızda bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Portal kullanımı kolay arama fonksiyonlarına da sahip. Aradığınız parçayı Schmitz Cargobull kimlik numarasını veya imalatçı kimlik numarasını kullanarak bulabilirsiniz. Ayrıca siparişinizin durumunu görebilirsiniz.

Schmitz Cargobull ile bilgi alışverişinin ve bilgi işlemin etkili ve kolay olmasını sağlamak amacıyla, mümkün olduğunca fazla bilgiye çevrimiçi erişilebilmesi için servis portalının fonksiyonlarını sürekli olarak geliştiriliyor. Çünkü vakit nakittir!

Schmitz Cargobull müşterileri portala aşağıda verilen web sitesinden kaydolabilirler:

http://www.cargobull-serviceportal.de/