Servis Çözümü

Yola devam etmenizi sağlıyoruz: Tam Servis ve tamir yönetimi.

Lastikle alakalı bir arızadan dolayı aracınızın yolda kalması halinde, 24 saat hizmet veren Schmitz Cargobull Euroservice derhal yola devam etmenizi sağlıyor. Tam Servis sözleşmenize kasıtlı hasar sigortasını da ekleyebilirsiniz. Sonuç olarak tutarlı ve düşük aylık ödemeler ile işletme maliyetlerini kontrol altında tutabilir ve masraflarınızı hesaplayabilirsiniz.

Bundan farklı olarak, Schmitz Cargobull’un lastik ve servislerini Almanya çapındaki 300’den fazla servis ortağımızdan tamir yönetiminin bir parçası olarak sabit koşullarla temin edebilirsiniz. Sabit aylık ödemeler yoktur ve merkezi faturalandırma Schmitz Cargobull Tamir Sistemi üzerinden çevrimiçi olarak kolaylıkla gerçekleştirilir.

Schmitz Cargobull’un lastik servisi, birden fazla lokasyonda bulunan filolarınız için idealdir. Küçük filolar da tek bir kaynaktan entegre lastik yönetim sisteminin avantajlarından faydalanabilir. Her şeyi net bir şekilde görürsünüz, risklerden kaçınırsınız ve lastiklerinizi daha verimli bir şekilde kullanırsınız.