Schmitz Cargobull 125. kuruluş yıl dönümünü kutlamak için özel yıl dönümü paketleri sunuyor

Horstmar, Eylül 2017 – Schmitz Cargobull, şirketin 125. yıl dönümünü kutlamak için en başarılı treylerlerinden özel olarak bir araya getirilen ‚125. Yıla Özel Sınırlı Üretim Serisi’ni sunuyor. 1.250 S.CS kayar perdeli, 1.250 S.KO frigorifik yarı treyler ve 375 S.KI damper treyler kapsamlı yıldönümü paketleri ile donatılacak. Bu teklifler Eylül 2017’den itibaren sunulacak. Müşteriler isteğe bağlı olarak Tam Servis fırsatları ve telematikler de dâhil olmak üzere EXECUTIVE paketiyle araçlarını daha da geliştirebilirler.

Sınırlı sayıda üretilecek olan modeller geleceğe odaklı teknolojilerle donatılıp cazip fiyatlarla, yıl dönümü etkinliklerine paralel olarak Eylül ortasından itibaren müşterilerimize sunulacak. ‚125. Yıla Özel Sınırlı Üretim Serisi‘ ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için: https://125cargobull.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kolay konfigüre edilebilen çeşitli modeller

S.CS kayar perdeli treylerin yıl dönümü paketi, UNIVERSAL, MEGA veya X-Light araç tipi olarak konfigüre edilebilir niteliktedir. Bobin ve kâğıt taşımacılığı kombinasyonları da satışa sunulacaktır. Yeni 3. nesil TrailerConnect kontrol ünitesi, ROTOS aks takımı, LED arka lambalar, yanıp sönen yan işaret lambaları ve arka tarafta dikkat çekici bir yıl dönümü tasarımı ile birlikte veri toplama da özelliklere dâhil olacaktır. Kayar perdeli için EXECUTIVE paketi sipariş eden müşterilerimiz, treyler telematik sistemi için kaplin sensörüne, lastik basıncı izleme sistemine, yapışkanlı zemine (sadece S.CS UNIVERSAL), TrailerConnect Info telematik servisine ve treylerler ile lastikler için Tam Servis sözleşmesine de sahip olacaklardır. Kapsamlı özel ekipmanları eksiksiz bir servis paketi ile birleştirerek müşterilerimizin treylerlerini Schmitz Cargobull Treyler Mağazasına geri getirdiklerinde daha yüksek bir değer elde etmelerini sağlıyoruz.

S.KO kapalı kasa yarı treyler soğutma ünitesi için Tam Servis

125. Yıla Özel Sınırlı Üretim Serisi‘ S.KO COOL kapalı kasa yarı treyler da, yeni 3. nesil TrailerConnect kontrol ünitesi, ROTOS aks takımı, LED arka lambalar ve yan işaret lambaları ile donatılacaktır. Arka kısım, özel yıl dönümü tasarımıyla kendinden söz ettirecektir. Ek EXECUTIVE paketi de sipariş edildiği takdirde, taşıma soğutma ünitesi, yakıt deposu sensörlü ve LED ekranlı treyler telematikleri, kaplin sensörü, kapı temas şalteri ve lastik basınç kontrol sistemi standart olarak özelliklere dâhil edilecektir. Treyler ayrıca sıkıştırma makaralı tampona, TrailerConnect Info’ya ve sıcaklık ölçüm arşivine de sahiptir. Tam Servis sözleşmesi, treyler ve lastiklerin yanı sıra kapalı kasa yarı treylerler için soğutma ünitesini de kapsar.

Yedi farklı S.KI damper yarı treyler modeli

Toplam 375 adet ‚125. Yıla Özel Sınırlı Üretim Serisi‘ S.KI damper yarı treyler yedi farklı treyler modelinde satışa sunulacaktır. Ayrıca sıcak galvanizli şasi değerini daha uzun süre koruyacaktır. ROTOS aks takımı ve LED arka lambalar yıl dönümü araçlarına standart olarak takılacaktır. İki yıllık arıza sigortası da dâhil edilecektir. EXECUTIVE modelinde hafif şasi, uzunluk açısından 25 – 56 m3 arası çelik gövdeler için dört, 27 m3 alüminyum gövde için ise tek seçenekle piyasaya sürülecektir. Ağırlığa göre optimize edilmiş alüminyum hava rezervuarı, lastik basıncı izleme sistemi ve TrailerConnect Info da pakete dâhildir. Ayrıca, treylerlerde Tam Servis kapsamında hidrolikler de yer almaktadır. Lastik servisi için ise yol veya inşaat sahasında kullanım amaçlı paketler seçilebilir.

125. Yıla Özel Sınırlı Üretim Serisi’ne dair detayları öğrenmek için https://125cargobull.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Schmitz Cargobull AG hakkında:

Yıllık yaklaşık 57.000* treyler üretimi ve 5.700* civarında çalışanıyla Schmitz Cargobull AG, Avrupa’nın bir numaralı yarı römork, kamyon üstyapısı ve sıcaklık kontrollü nakliye, genel kargo ve dökme yük treyleri üreticisidir. Şirket, 2016/2017 mali yılında yaklaşık 2 Milyar €*’luk satış rakamı yakalamıştır. Sektörün öncüsü konumundaki Alman şirketi, daha yolun başında kapsamlı bir marka stratejisi geliştirmiş; araştırma ve geliştirmeden üretime; danışmanlık, treyler telematikleri, finans, yedek parça ve Tam Servis gibi özelleştirilmiş hizmetlere kadar tüm düzeyleri kapsayan yüksek kalite standartlarını tutarlı biçimde belirlemiştir.

*2016/2017 mali yılı temel alınarak verilmiş tahmini rakamlar.